Janssen nagrodzony w plebiscycie Innowatory tygodnika „Wprost”

Janssen nagrodzony w plebiscycie Innowatory tygodnika „Wprost”

Opublikowany

Janssen został nagrodzony w 7. plebiscycie Innowatory tygodnika „Wprost” - w kategorii Farmacja - za opracowanie przełomowej terapii daratumumabem opartej na wykorzystaniu przeciwciała monoklonalnego.

„To punkt zwrotny w leczeniu szpiczaka mnogiego i najbardziej oczekiwana terapia od przeszło dekady” – tak kapituła Innowatorów uzasadniła swój wybór.

Innowatory tygodnika „Wprost” zostały przyznane po raz 7. Od 2014 roku podstawą do wyróżnienia w plebiscycie tych, którzy inwestują w innowacje, jest autonomiczne badanie Innovation Research. Nagrody przyznawane są w kategoriach: Farmacja, Energetyka, Budownictwo, Usługi, IT i Telekomunikacja, Nauka i Osobowość Innowacji. Patronem honorowym tegorocznej edycji było Ministerstwo Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej.
Innowatory2.jpg

***
Johnson & Johnson. Swoje działania koncentruje na zaspokojeniu najważniejszych potrzeb medycznych naszych czasów w kluczowych obszarach terapeutycznych, głównie w dziedzinie onkologii, hematoonkologii, immunologii, neurobiologii 
i psychiatrii, chorób zakaźnych, chorób układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienia płucnego oraz chorób metabolicznych. Sześć substancji czynnych stworzonych przez Janssen znajduje się na liście leków podstawowych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Realizując zobowiązania wobec pacjentów Janssen rozwija innowacyjne produkty, usługi oraz zintegrowane rozwiązania z zakresu opieki zdrowotnej, które pomagają̨ ludziom na całym świecie. Swoją działalność́ opiera na zaufaniu i przejrzystym dialogu ze wszystkimi partnerami.

Więcej informacji pod adresem: www.janssen.com/poland

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.